Jesteśmy agencją reklamową z wieloletnim doświadczeniem,
w której obsługujemy naszych Klientów w pełnym zakresie reklamowym. Nasz zespół to grupa młodych, zdolnych
i pracowitych ludzi z nieszablonowym podejściem do swojej pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny,
z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze szczegóły. Stawiamy na świeżość pomysłów. Zapewniamy kompleksowe usługi od projektu do końcowego produktu. Nasze doświadczenie
i fascynacja tym co robimy sprawia, że praca jest dla nas przyjemnością. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi przedsiębiorstwami, instytucjami oraz jednostkami samorządu terytorialnego – gminy, powiaty. Działamy na terenie całego kraju.

Jesteśmy agencją reklamową z wieloletnim doświadczeniem, w której obsługujemy naszych Klientów w pełnym zakresie reklamowym. Nasz zespół to grupa młodych, zdolnych i pracowitych ludzi z nieszablonowym podejściem do swojej pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze szczegóły. Stawiamy na świeżość pomysłów. Zapewniamy kompleksowe usługi od projektu do końcowego produktu. Nasze doświadczenie i fascynacja tym co robimy sprawia, że praca jest dla nas przyjemnością. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi przedsiębiorstwami, instytucjami oraz jednostkami samorządu terytorialnego – gminy, powiaty. Działamy na terenie całego kraju.

DOŚWIADCZENIE

WYSOKA JAKOŚĆ

ŚWIADCZONYCH USŁUG

INDYWIDUALNE

PODEJŚCIE DO KLIENTA

NOWOCZESNOŚĆ

TERMINOWOŚĆ

WŁASNE ZAPLECZE

PRODUKCYJNE

Ogarniamy.pl to także producent wysokiej jakości reklam takich jak tablice reklamowe, kasetony, litery przestrzenne 3D, pylony, ekspozytory oraz innych konstrukcji spełniających potrzeby klienta. 

Jako producent realizujemy również zlecenia nietypowe, indywidualne zarówno pod względem rozmiaru, kształtu reklamy jak i wykorzystanych materiałów.

Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym, na które składa się kompletnie wyposażony warsztat ślusarsko-spawalniczy, wysokojakościowe plotery drukujące oraz tnące, dzięki którym produkujemy wydruki wielkoformatowe takie jak: banery, fototapety, grafiki na witryny, kasetony, pojazdy oraz wszelkiego rodzaju naklejki. Posiadamy również laminator, który wykorzystujemy do zabezpieczania wydruków.

Poza produkcją reklam, oferujemy również usługi montażowe  –  wieszanie reklam na budynkach, betonowanie podłoża pod konstrukcję.

Przewiń do góry